Connect with us

ShowBiz

Leonora Jakupi të dielën mban koncert nga Skenderaj!

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Ashtu si shumë emra të muzikës që gjatë kësaj kohe kanë argëtuar publikun kosovar nga qytetet e tyre, njëjtë po vepron edhe Leonora Jakupi.

Leonora pritet të mbaj një koncert të tillë të dielën në qytetin e Skenderajt.

Me moton “Festojmë nga shtëpia me Leonora Jakupin” koncerit do të mbahet pa publik me fillim nga ora 20:45 dhe do të transmetohet në Klan Kosova.

KESCO

Kujtojmë që në këtë ditë qytetarët e besimit islam festojnë Fitër Bajramin