Connect with us

ShowBiz

Liberta nuk përmbahet, pozon me këmbë të ngritura lartë

Published

on

Pex Host Big

Liberta Spahiu është moderatorja më në zë kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top formë, përcjell ORAinfo.

Liberta vjen çdo herë unik dhe me stil në fotosesionet që realizon.

KESCO
E veshur e tëra në të zeza, Liberta u shfaq atraktive dhe tejet seksi. Në këtë foto ajo shfaqet provokuese duke i ngritur këmbet lartë.

Me grim të theksuar, me një stil me shumë shije, Libertës çdo gjë i ka hije. /KlinaPress./