Connect with us

ShowBiz

Linda Morina mbyllet në një bure të turrshisë

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Linda Morina karantizohet, futet në një bure të turrshisë.

Koronavirusi që ka prekur të gjithë botën dhe mijëra persona kanë humbur jetën nga ky virus, ka frikësuar të gjithë.

Mirëpo në këtë situat të krijuar nga ky virus, disa persona kanë gjetur kohën edhe të tallen, shkruan Reporteri.

KESCO

Njëra prej tyre është edhe një fytyrë e njohur për skenën e showbizit kosovar, Linda Morina, e cila në një video të publikuar në rrjetin social Facebook shihet se ka gjetur mënyrën se si t’i fshihet koronavirusit.

“Po tybe qetu në bure, virusi nuk kish çka me të bo”, ka thënë Morina./KlinaPress./