Connect with us

Sport

Lloriente arrin në Itali, firmosë me gjigantin italian

Published

on

Princ Caffe Banners

Lloriente është kthyer në Itali.

Fernando Llorente ka mbërritur në Itali , i cili do të i kryejë testet mjekësore te Napoli, me sulmuesin të vendosur për të nënshkruar një marrëveshje dy-vjeçare me skuadrën e Carlo Ancelotti,përcjell KlinaPress.

KESCO

Llorente ishte një agjent i lirë pas largimit nga Tottenham në fund të sezonit të kaluar dhe Spanjolli raportohet se ka qenë subjekt i interesit nga disa klube, përfshirë Manchester United dhe Fiorentina./KlinaPress/