Connect with us

ShowBiz

Loredana e Mozzik si në filmat aksion, ia shkrepin alltisë ‘rafall’

Published

on

GorenjeKosova

Loredana dhe Mozzik kanë rrezikuar me videon e fundit.

Loredana dhe Mozzik janë nga çiftet më të përfolura në estradën shqiptare si për muzikë ashtu edhe për jetën private.

Reperja minuta më parë në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një video ku shihet bashkë me burrin duke shkrepur me armë në shenjë.

KESCO

Sa i përket muzikës dyshja janë shumë aktiv me projekte muzikore brenda muajit çifti ka lansuar një seri projektesh të cilat po pëlqehen shumë nga publiku./KlinaPress.com/