Connect with us

ShowBiz

Loredana përmallohet, kështu e kujton babin e ndjerë

Published

on

Pex Host Big

Loredana është këngëtare e re në treg.

Loredana Zefi, përjetoi dhimbje të madhe pas vdekjes së babait të saj.

Sot, ajo publikoi një fotografi të veçantë nga fëmijëria, me të cilën e kujtoi atë, transmeton KlinaPress/

KESCO

Babai i rep-artistes vdiq më 30 maj dhe lajmin për vdekjen e tij e kumtuan për fansat Loredana dhe Mozzik/KlinaPress/