Connect with us

ShowBiz

Lorena Haliti tregon figurën trupore në pozat me bikini

Published

on

Shell Banners

Ajo sigurohet të rrëmbejë vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Fjala është për Lorena Halitin, e cila tashmë është mjaft e ndjekur dhe në rrjetin social, Instagram, numëron mbi 100 mijë njerëz.

Supermodelja shqiptare së fundmi ka realizuar një fotosesion të ri në bikini, ndërsa vjen e mahnitshme.

KESCO

Bukuroshja, e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka shfaqur figurën trupore dhe është për t’u pasur zili.

“Ajo pati një qëndrim gjatë verës por përsëri ishte mirë”, ka shkruar në njërin nga postimet Haliti.

Lorena po ashtu këtë vit rrëmbeu më shumë vëmendje me paraqitjen e saj atraktive në klipin e reperit shqiptar, Ledri Vula, “Rio”. /KlinaPress/