Connect with us

ShowBiz

Luana dhe Faydee publikojnë videoklipin e shumëpritur

Published

on

PEX HOST 728×90

Luana Vjollca nuk di të ndalet me sukseset e saj në muzikë. Duket se bjondja bukuroshe e ka marrë seriozisht karrierën në muzike, kjo pasi ka publikuar klipe të njëpasnjëshme.

Këngëtarja Luana Vjollca sapo publikoi këngën e saj më të re, në bashkëpunim me artistin e njohur me famë ndërkombëtare Faydee me titull “Yalla Habibi”.

Një bashkëpunim shumë i sukesshëm që padyshim do të kthehet menjëherë hit për tregun muzikor shqiptar.

Faydee është ylli i këngëve “Can’t let go”, “Habibi, i need your love”, “Maria”, “Love in Dubai”, që kanë qenë hite edhe tek publiku shqiptar./KlinaPress/

KESCO