Connect with us

ShowBiz

Luana tregon çka do të bëjë pasi të dalë nga karantina

Published

on

GorenjeKosova

Virusi kinez, koronavirusi tashmë është bërë një shqetësim global.

Ky virus ka marrë jetën e mijëra njerëzve dhe shumë të tjerë janë të infektuar, përjcell ORAinfo.

Ai ka arritur të infektojë edhe disa persona në Shqipëri, ku tani po merren masa të rrepta parandaluese.

KESCO

Edhe Luana Vjollca është izoluar në shtëpi.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku tregon çka do të bëjë menjëherë pasi të dalë nga karantina./ORAinfo/