Connect with us

ShowBiz

Luana Vjollcës ky fustan i ka kushtuar shumë shtrenjtë…

Published

on

ART MOTION

Luana Vjollca shpenzon shumë për paraqitjen e jashtme.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është një prej emrave që komentohet shumë lidhur me paraqitjen e jashtme.

Luana madje shpenzon shumë për rroba dhe vetëm një fustan i saj kushton më shumë se 2 mijë euro.

KESCO

Së fundmi në emisionin e saj, moderatorja u shfaq e veshur tejet seksi dhe me stil, ndërsa më pas faqja online “Mespermes” publikoi çmimin e fustanit të shkurtër të cilin Luana kishte zgjedhur ta vishte.

Aty thuhet se fustani i Luanës kushton 2.200 euro./KLINAPRESS./