Connect with us

ShowBiz

Lulja bëhet gati me shku në dasmë, ja huq fort me frizurën

Published

on

Princ Caffe Banners

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan KlinaPress.

KESCO

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sonte Lulja sërish është bërë gati me shkua në një dasmë ku shfaqet e rregulluar dhe e veshur me fustan të gjatë.

Por kësaj radhe Lulja ja ka huq me frizurën e saj, e cila nuk po i shkon edhe aq shumë. /KlinaPress/