Connect with us

ShowBiz

Lulja bëhet gati me shkua në kanagjeq, fustani i saj merr vëmendjen

Published

on

GorenjeKosova

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot Lulja është bërë gati për të shkuar në kanagjeq.

KESCO

E grimuar bukur, ajo ka shkëlqyer në fustanin që ka përzgjedhur për ta veshur në këtë organizim. /KlinaPress/