Connect with us

ShowBiz

Lulja e Medës kaq bukur duken me dimi e jelek

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

A e keni parë Lulën e Medës në dimi e jelek?

Luljeta Përgjeqaj është emër shumë i përfolur në mediet kosovare.

Që nga martesa me këngëtarin e njohur Meda, secila paraqitje e saj është komentuar shumë duke u veçuar si femër e bukur dhe me plotë sharmë, shkruan Kosovarja.

KESCO

Ajo kujdeset që në secilën paraqitje të sjellë kombinime interesante, që gjithmonë bie në sy duke marrë numër të madh pëlqimesh brenda pak minutave.

Edhe në rrjete sociale është mjaftë aktive që ndan postime të shumta nga përditshmëria e saj.

Ndërsa sot, ka sjellë një imazh pak më ndryshe se siç jemi mësuar ta shohim.

E veshur në dimi e jelek, Lulja po duket madhështore./KlinaPress./