Connect with us

ShowBiz

Lulja shkon mu rregullu të vajza e Shyhrete Behlulit, në këtë gjendje ka përfundura

Published

on

Schengen Visa

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

KESCO

Mbrëmë Lulja ka shkuar në kanagjeq. Për këtë organizim, Lulja ka shkuar për tu rregulluar të Njomza, vajza e madhe e Shyhrete Behlulit.

Ja si po duket Lulja pasi ka dal nga frizerka. /KlinaPress/