Connect with us

Lajme

Lutfi Haziri del negativ në testin ndaj koronavirusit

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, sapo ka lajmëruar se ka kryer testetn për Covid-19 në në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare të Institutit Kombëtar të Shëndësisë Publike të Kosovës, para pak minutash ka marrë rezultatin, i cili është negativ.

Ai ka falënderuar të gjithë ata që i kanë shprehur solidaritetin në këtë kohë. Ndërsa gjatë ditës së djeshme është shpërndarë një video, e një ahengu i mbajtur me datën 13 të këtij muajin e në të cilin ishte prezentë edhe kryetari i Gjilanit./KlinaPress./

KESCO
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *