Connect with us

ShowBiz

Majlinda shfaqet në bikini nga plazhi, linjat e saj trupore marrin vëmendjen

Published

on

Schengen Visa

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo.

Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

KESCO

Edhe pse është një nënë shumë e përkushtuar, ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo sërish ka shkuar në pushime.

Në një foto të publikuar, Majlinda shfaqet nga plazhi dhe e veshur me bikini, ndërsa trupi i saj ka marrë bukur ngjyrë. /KlinaPress/