Connect with us

ShowBiz

Marina publikon të tjera fotografi nga pushimet, duket e mrekullueshme

Published

on

Marina Vjollca (Foto: Instagram/marina_vjollca)
Shell Banners

Marina Vjollca është ndër moderatoret shqiptare më të dashura për publikun, ndërsa ajo vlerësohet edhe për dukjen e saj.

Bukuroshja e ekranit është duke i shijuar pushimet e zgjatura me partnerin e saj, Getoar Selimi, ndërsa vazhdon t’i mbajë të informuar fansat e saj për momentet e bukura që i kalon.

KESCO

Biondja e famshme numëron mbi një milion ndjekës në Instagram, ku gjatë kësaj vere ka publikuar fotografi nga pushimet, të cilat kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj.

Edhe gjatë kësaj fundjave, Marina ka vazhduar me postimin e imazheve nga vendet e bukura që ka vizituar, porse vet ajo është gjithmonë në plan të parë.

Kujtojmë që prezantuesja dhe reperi Ghetto Geasy janë qe disa vite bashkë, ndërsa në shtator të vitit 2017 e kurorëzuan dashurinë tyre me martesë. /KlinaPress.com/