Connect with us

ShowBiz

Më e bukura ndër nuse kunata e motrave Mustafa

Published

on

Pex Host Big

Kunata e motrave Mustafa më e bukura ndër nuse.

Fillimisht njiheshin vetëm Sehidja dhe Safetja, kurse me këngën e tyre dedikuar nënës filluan të bëhen të njohura edhe motrat tjera.

Karriera e tyre muzikore përfshin një bagazh të madh suksesesh, shkruan Kosovarja.

KESCO

Këngë e hite të paharruara i kanë sjellë publikut me vite të tëra dhe ende vazhdojnë në mënyrë të palodhshme ta bëjnë të njëjtën gjë.

Është kënga e tyre e fundit “Dasma”, ajo e cila e bëri të njohur dhe të dashur për publikun edhe kunatën e tyre Medinën.

E që nga pjesëmarrja në videoklip Medinës më vëmendja nuk iu nda.
Madje, imazhi i saj i fundit nga një dasmë dëshmoi bukurinë e saj.

Padyshim, që Medina me gjithë këtë bukuri i ka lënë të gjitha nuset tjera nën hije.

Me siguri që edhe motrat Mustafa ndihen me fat që kanë një kunatë kaq të bukur sikur Medina./KlinaPress/