Connect with us

ShowBiz

Me flokë të drejtuara e grimuar lehtë, Luljeta do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje

Published

on

me-floke-te-drejtuara-e-grimuar-lehte,-luljeta-do-ta-‘shkrije’-meden-me-kete-pamje
COVID-19

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

E në kohën e karantinës, Lulja ka vendosur që të kthehet në kohë.

KESCO

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet joshëse.

Me flokë të drejtuara e grimuar lehtë, Luljeta do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje. /ORAinfo/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *