Connect with us

ShowBiz

Me helikopter privat drejt ishullit luksoz, Ilda Bejleri sqaron një herë e mirë se ku i gjen paratë

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Ilda Bejleri është një ndër prezantueset më të bukura të emisioneve sportive shqiptare.

Bukuroshja së fundi ka udhëtuar drejt ishullit luksoz grek të Mykonosit, ku po shijon edhe pushimet verore.

Udhëtimi i saj me helikopter privat drejt ishullit grek dhe jeta e luksit me ‘Rolex’ në dorë dhe pushime të majme, kanë bërë që njerëzit të jenë kureshtar se ku i gjen paratë për një jetë të tillë.

KESCO

“Si arrin të blesh Rolex me rrogë gazetareje?”, ishte një ndër pyetjet që iu drejtuar zeshkanes, e cila kishte zgjedhur të komunikonte me fansat përmes modulit pyetje-përgjigje të Instagramit.

Ajo iu përgjigj duke thënë se rrjedh nga një familje e pasur dhe se kjo e ndihmon të bëjë një jetë mbi mesataren.

“Sqarim: fakti që jam gazetare dhe padyshim paguhem shumë mirë, nuk do të thotë që nuk kam të ardhura familjare, për më tepër që gjyshja ime vjen nga një familje e vjetër ‘tironce’ shumë e njohur e me tradita. Ps. Hera e parë që shpjegoj kaq shumë”, ishte përgjigja e Bejlerit.

Ndryshe, Ildën do ta shohim edhe në sezonin e ri në shoun televiziv që për karakter kanë sportin. /KlinaPress/