Connect with us

ShowBiz

Me këto foto e kujton Morena nënën e saj të ndjerë

Published

on

Shell Banners

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

KESCO

Sot, Morena ka pubiluar foto nga fëmijëria e saj me të cilat ka përkujtuar nënën e saj të ndjerë./ORAinfo/