Connect with us

Auto

Me një ngjyrë krejt të re po vjen iPhone 12

Published

on

me-nje-ngjyre-krejt-te-re-po-vjen-iphone-12
COVID-19

iPhone 12 i ri po vjen në një ngjyrë krejt të re.

Kemi dëgjuar shumë tani për iPhone 12 të ri, madje kemi parë lajme që kanë qarkulluar edhe për çmimin e tij.

Epo, një gjë tjetër që tani mund t’i shtojmë njohurive që kemi deri më tani për iPhone 12, është se ky telefon i mençur ka të ngjarë të vijë këtë vit me ngjyra të reja – blu e errët, shkruan T3.

KESCO

Kjo nuk është hera e parë që dëgjojmë për këtë variant të ri të iPhone 12 me këtë ngjyrë.

Në janar të këtij viti rrodhën lajme se iPhone 12 pritet të vijë me ngjyrën “Navy Blue”, transmeton Telegrafi.

Thashethemet thonë se kjo ngjyrë do të zëvendësojë ngjyrën e gjelbër që është aktualisht te iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *