Connect with us

ShowBiz

Me një stil të veçantë, Ronela Hajati përcjellë mesazhin: Rri në Shtëpi!

Published

on

ART MOTION

Pasi virusi COVID-19 ka prekur pjesën më të madhe të botës, përfshirë këtu edhe Shqipërinë e Kosovën, po bëhet një thirrje e madhe që njerëzit të qëndrojnë nëpër shtëpitë e tyre.

Kjo për të evituar infektimin e mundshëm nga kjo sëmundje si dhe mundësinë e përhapjes së saj, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ka qenë edhe këngëtarja e njohur shqiptare Ronela Hajati e cila permes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ka bërë thirrje për të gjithë që të qëndrojnë në shtëpi.

KESCO

“Rri në shtëpi”, ka shkruar ajo përkrah një fotografie që e ka publikuar, duke e vënë në pah edhe njëherë stilin e saj unik dhe linjat e saj bombastike trupore që e karakterizojnë./KlinaPress./