Connect with us

ShowBiz

Me stil të ri të flokëve, çfarë po paralajmëron Kida?

Published

on

SIGMA Banners

Kida jo vetëm që është një prej artisteve me zë unik dhe këngë të cilat menjëherë kthehen në hite, por ajo është edhe një femër e kompletuar.

Artistja e re në moshë, por që ka një karrierë të gjatë muzikore arrin që përherë të befasoj për të mirë, duke sjellur trendë të reja në veshje apo në stilin e flokëve.

Ndonëse eksperimenton çdo herë me dukjen, ajo edhe këtë herë ka ardhur me një ndryshime në stilin e flokëve.

KESCO

Në një fotografi që ka publikuar së fundi bardhë dhe i, Kida u paraqit me stili e flokëve “dreadlocks”.

“Gjithmonë kam atë që dua, puno për të”, ka shkruar Kida n mbishkrimi.

Ndryshe, Kida ka paralajmëruar se një hit i ri nga ajo është duke ardhur./KlinaPress./