Connect with us

ShowBiz

Meda ka dalë bashkë me gruan, merr vëmendjen ndryshimi në pamjen e Lules

Published

on

SIGMA Banners

Ata janë një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Këngëtari, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë shumë të pëlqyer nga publiku shqiptar, përcjell KlinaPress.

KESCO

Ndonëse i angazhuar në profesion e në familje, Meda është shumë aktiv në rrjete sociale.

Sot, ai ka publikuar një foto me Lulen dhe ajo që bie në sy është se Lulja ka shkurtuar flokët e saj.

E me këtë ndryshim në pamje, ajo duket edhe më e bukur./KlinaPress/