Connect with us

ShowBiz

Melinda u mësua të gatuaj pite gjatë izolimit

Published

on

PEX HOST 728×90

Reperja e njohur nga Mitrovica Melinda Ademi fillojë të behët e njohur që nga lansimi i këngës së parë në tregun muzikor.

Ajo u veçua për stilin e saj dhe paraqitjet e zjarrta duke lënë pa mend të gjithë me linjat e saj bombastike.

Për shkak të përhapjes së virus

KESCO

Këtij izolimit më së miri duket se ia panë hajrin femrat, të cilat u mësuan të gatuajnë duke treguar ushqimet në rrjete sociale.

Edhe Melinda qenka mësuar të gatuaj pite, me anë të një video në Instagram bukuroshja tregoj se qenka mësuar nga ‘zori’për shkak të urisë së madhe që kishte./KlinaPress./