Connect with us

Sport

Merr fund gjithçka! Gjiganti evropian rrëmben Dybalan

Published

on

COVID-19

Dybala me shumë gjasë do ta vesh fanellën e PSG.

Gjigantët francezë Paris Saint-Germain po punojnë për zgjidhjen e çështjeve të të drejtave të imazhit për të transferuar Paulo Dybala, përcjell KlinaPress.

KESCO

CalcioMercato pretendon se ekipi i Ligue 1 po punon për të arritur një marrëveshje, me yllin e Juve objektivin kryesor të tyre këtë verë.

Të drejtat e imazhit kanë parandaluar tashmë lëvizjet e mundshme në Manchester United dhe Tottenham gjatë kësaj vere për Argjentinasin./KlinaPress/