Connect with us

Sport

Merr fund gjithçka, këtë fanellë do ta vesh Pogba

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer është i bindur se Paul Pogba do të qëndrojë në Old Trafford .

Pogba tha se një “pikëpyetje mbetet” mbi të ardhmen e tij pas fitoren 4-0 të United në Chelsea në ndeshjen e tyre të Premier League në 11 gusht, përcjell KlinaPress.

KESCO

Ndërsa dritarja e transferimeve në Premier League tashmë është mbyllur, tregjet e LaLiga dhe Serie A mbeten të hapura deri më 2 shtator – duke shkaktuar spekulime të vazhdueshme për një lëvizje të mundshme në Madrid ose një rikthim të bujshëm në Juventus.

Solskjaer, megjithatë, nuk ka shqetësime për mesfushorin e yllit Pogba përpara udhëtimit të United në Wolves të hënën duke thënë se i do të mbetet te Djajt e Kuq./KlinaPress/