Connect with us

ShowBiz

Mihrije Braha i jep një ‘goditje’ të rëndë Rina Balajt

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Këngëtarja, Mihrije Braha ishte e ftuar në një emision.

Ajo tregoi pak  a shumë për realizimin e projektit të saj më të ri, ‘Kollaj‘, që tashmë mund ta gjeni në platforma sociale.

Po ashtu, ajo u pyet rreth artistave të ri. Në ekranin televiziv u shfaqen disa nga fotografitë e tyre por Mihrije Braha tha që nuk i njeh. Njëri ndër ta ishte edhe këngëtarja, Rina Balaj.

KESCO

‘Jo nuk e njoh, hahahah’, tha ajo.

Ndryshe, tashmë në estradën tonë janë shtuar një numër i madh artistave të rinj dhe nuk mund ta vemë në faj Mihrije Brahën që nuk mund ta njihte asnjërin./KlinaPress./