Connect with us

ShowBiz

Milioneri 50 vjeçar po çmendet pas Adelinës, ja çfarë dhurate i ka bërë tani

Published

on

Schengen Visa

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës me 50 vjeçarin milioner nga Maqedonia e Veriut, përcjell KlinaPress.

KESCO

Adelina ka ndarë me ndjekësit në Instagram, dhuratën që së fundmi i ka bërë bashkëshorti i saj, Serjozha Markov.

Bëhet fjalë për një parfum të markës “Roja”.

“Faleminderit dashuria ime”, ka shkruar këngëtarja në fotografinë që ka publikuar. /KlinaPress/