Connect with us

ShowBiz

Mimoza e ka harruar Seldin, ja me kë po i kalon pushimet tani

Published

on

PEX HOST 728×90

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore.

Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk është se ekspozohet edhe shumë në rrjetet sociale.

KESCO

Tanimë që është ende ‘single’, Mimoza duket se po shoqërohet më shumë me disa mikesha ku edhe po kalon ditë të mira.

Interpretuesja e disa hiteve duket se ka lënë pas të kaluarën, pjesë e së cilës ishte edhe Seldi.

Ndryshe, në këtë pozë këngëtarja në fjalë është shfaqur me bikini dhe duket për bukuri./KlinaPress/