Connect with us

ShowBiz

Mimoza lajmërohet nga plazhi, lë ‘gojëhapur’ fansat me këtë pamje

Published

on

GorenjeKosova

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell KlinaPress.

KESCO

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi e tani ata janë ndarë.

E pas ndarjes Mimoza është paraqitur çdo herë e më në formë.

Së fundi ajo ka shkuar në pushime dhe nga atje ka publikuar foto të ndryshme.

E në foton e fundit ajo paraqitet me bikini e me këtë pamje ka lënë pa fjalë fansat e saj./KlinaPress/