Connect with us

ShowBiz

Mimoza si modele, tregon trupin e saj si “peshk” në bikini

Published

on

Pex Host Big

Mimoza Shkodra, përveq që ka një zë të ëmbël, ajo ka edhe një trup të bukur.

Këngëtrja Mimoza Shkodra është shfaqur seksi si asnjëherë më parë, shkruan KlinaPress/.

Ajo e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe duket tejet joshëse e veshur në bikini.

KESCO

E shtrirë pranë detit, këngëtarja e ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të shumtë të cilët i kanë lënë edhe komente./KlinaPress/