Connect with us

Shëndetësi

Ministri i Shëndetësisë del në konferencë për media

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Komiteti Koordinues dhe Vlerësues për situatën epidemiologjike për Koronavirus pas pak minutave do të dal në një konferencë për media për të treguar rreth përgatitjeve për ballafaqim me situatën eventuale të koronavirusit në Kosovë.

Konferenca do të nisë në ora 15:20.

Ndërkohë dy raste, vajza të reja tashmë po presin rezultatet për tu vërtetuar nëse të njëjtat janë prekur nga virusi korona./KlinaPress./

KESCO