Connect with us

ShowBiz

Miranda Hashani niset për dasmë, befason me fustanin që ka veshur

Published

on

GorenjeKosova

Miranda Hashani vazhdon të mbetët ndër këngëtaret shumë të dashura për publikun.

Pasi u bë nënë, ajo iu përkushtua familjes e nuk ishte shumë aktive në muzikë, shkruan ORAinfo.

Por, kohë pas kohe, në forma të ndryshme ajo është pranë adhuruesve të muzikës së saj.

KESCO

Miranda është aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në dasmë e veshur me një fustan të gjatë.

Miranda është shumë simpatike dhe e tillë po duket edhe në këtë foto./KlinaPress/