Connect with us

ShowBiz

Misi i AAK-së” nisë sezonin e dasmave

Published

on

Princ Caffe Banners

Donika Kadaj Bujupi njihet si një ndër politikanet me bukurinë e veçantë, përveç oratorisë së zhvilluar në debate politike.
Ajo së fundi ka postuar një fotografi në facebook, ku ka shkruar “Stinë edhe ahengjesh, me familjarë dhe miq të shumtë.”/KlinaPress/