Connect with us

ShowBiz

‘Modelja e bikineve’ del përsëri me to

Published

on

COVID-19

Ky është emërtimi që i shko më së shumti.

Kjo se, Demi Rose rri veç në bikine dhe me të tilla ka dal përsëri.

Kësaj radhe, modelja ua kishte ndërruar ngjyrën atyre, pasi i veshi të bardha.

KESCO

Si do që të jetë, Demi dukej ‘shpërthyese’./KlinaPress/

(Kosova Sot Online)