Connect with us

ShowBiz

Modelja e famshme i tregon të gjitha, nuk lë vend për imagjinatë

Published

on

SIGMA Banners

Është një nga modelet më të famshme të momentit.

Emily Ratajkowski format e saj mahnitëse i ka treguar edhe një herë në një postim që ka bërë së fundi në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’, shkruan KlinaPress.com

27 vjeçarja e veshur në të brendshme dhe bluzë të shkurtë ka treguar më shumë se që duhet derisa nuk la vend për imagjinatë dhe vuri në pah format e saj ‘perfekte’.

KESCO

Modelja shfaqi ta pasmet seksi, barkun e tonifikuar dhe këmbët e gjata teksa dukej majft provokuese dhe joshëse.