Connect with us

ShowBiz

Modelja e famshme provokon para pasqyrës, tregon linjat në bikini

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Modelja ruse, Irina Shayk është prej femrave më të kërkuara dhe më seksi në botë.

Edhe pse kohë më parë ajo u bë nënë, linjat e saj janë për çdo lavdat, shkruan.

Në një imazh që 33 vjeçarja ka hedhur së fundi, u shfaq majft seksi dhe në formë të mirë.

KESCO

Para pasqyrës, Irina ekspozoj linjat e saj perfekte vetëm në bikini.

Ndryshe, së fundi Irina i dha fund lidhjes me aktorin, Bradley Cooper me të cilin ka një vajzë./KlinaPress./