Connect with us

ShowBiz

Modelja e njohur e ‘tepron’, zbulon linjat trupore duke pozuar lakuriq (FOTO)

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Emily Ratajkowski padyshim se është një nga modelet më të bukura dhe më atraktive në botë.

Ajo së fundmi, ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram, transmeton Indeksonline.

Në njërën nga fotografitë e publikuara, ajo u pa në formë top formë, teksa trupin e kishte mbuluar vetëm me perde, transmeton Indeksonline.

KESCO

E mbuluar me perdet transparente, ajo ka shfrytëzuar rastin të ekspozoj linjat e saj mahnitëse, duke marrë vëmendjen e publikut dhe të mediave rozë./KlinaPress./

Kujtojmë që ajo është ndër modelet më të kërkuara nga kompanitë më të mëdha të modes në botë./KlinaPress./