Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Modelja seksi e dëshpëruar, miku i saj 28 vjeç vdes nga koronavirusi

Published

on

Schengen Visa

Modelja britanike, Lauren Goodger, ka shprehur ngushëllimet në Instagram për mikun e saj 28 vjeç, Spud, i cili humbi jetën këtë jave nga koronavirusi, pasi u infektua në spital.

E dëshpëruar nga ngjarja, 33 vjeçarja i bëri thirrje ndjekësve të saj të qëndrojnë në shtëpi duke theksuar se Covid-19 nuk është shaka.

“U prehsh në paqe Spud. Virusi është i vërtetë, dhe po përhapet. Ju lutem qëndroni në shtëpi njerëz.” shkruan ajo./KlinaPress./

KESCO