Connect with us

Sport

Monaco gjen zëvendësuesin e Falcao në Angli

Published

on

Shell Banners

Monaco po shikon Daniel Sturridge si një mundësi për të zëvendësuar Radamel Falcao nëse ai largohet këtë verë, raportohet L’Equipe.

Falcao po mendon të bashkohet me gjigantin turk Galatasaray dhe skuadra e Ligue 1 shohin Sturridge, një agjent të lirë, si një zëvendësim ideal në pikën e sulmit të tyre ,përcjell KlinaPress.

KESCO

Sulmuesi, 29 vjeçar, shënoi katër gola dhe regjistroi dy asistime pavarësisht se luajti vetëm 818 minuta futboll në të gjitha garat në afatin e fundit./KlinaPress/