Connect with us

ShowBiz

Monica Bellucci, 55 vjeçarja që mahnit me format seksi të saj

Published

on

GorenjeKosova

Aktorja italiane Monica Bellucci ka treguar se ende është në formë dhe ka çka të tregojë për fansat e saj

Aktorja, që është active në Instagram, ka postuar një foto ku shihet duke hapur këmbët kurse në disa foto të tjera ajo shfaqet edhe e zhveshur.

Monica për momentin është beqare pasi që më 26 gusht të vitit 2013 ajo u nda nga aktori francez Vincent Cassel me të cilin ka dy vajza, Deva dhe Leonie.

KESCO

Pas kësaj ndarje Monica ishte deklaruar se nuk beson në Zot edhe është agnostike, edhe pse ajo kishte thënë se respekton të gjitha fetë njëjtë. /GazetaExpress/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *