Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Montana akuza të ashpra “LOVE ISLAND’S”: njerëzit ju quajnë lavire posa dilni nga vila

Published

on

Schengen Visa

“Mund të përfundoni duke punuar si pastruese”. Bukuroshja Montana Broën ka pasur akuza të ashpra për të gjithë ato vajza që e duan famën duke thënë se pasi është larguar nga vila e Love Island njerëzit kanë filluar ta quajnë lavire

Montana Broën ka këshilluar shumë vajza që kërkojnë famën nga vila e “Love Island”  se çka i pret ato pasi të largohen nga reality show.

Ylli i emisioneve reality (24) ka folur hapur për ish yllin e Towie dhe revistën Tings, themeluesin e tyre Vas J Morgan në fushatën e tij “I Am Enough”, në të cilët ai flet kryesisht për yjet dhe betejat e tyre me shëndetin mendor dhe si njerëzit po përballën me izolimin.

KESCO

Pasi ka bërë famë nga ky emision më 2017, Motana ju ka thënë ndjekësve të saj se nuk do të kenë famë të menjëhershme dhe ata duhet të kenë shumë kujdes me paratë që i ftojnë aty.

“Mund të përfundoni duke punuar në Wilko apo Costa Coffee”, ka insistuar ajo.

“Mandej do të takoni njerëz në rrugë që do ju quajnë lavire dhe terme të tjera”, ka shkruar ajo. /Express