Connect with us

ShowBiz

Morena tregon arsyen pse ndjek vetëm llogarinë e qenit të saj në Instagram

Published

on

Shell Banners

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, së fundmi ka qenë e përfolur për faktin që ka bërë disa ndryshime në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka hequr të gjithë familjarët dhe shoqërinë nga lista e ndjekësve, duke ndjekur kështu vetëm llogarinë e qenit të saj, të cilin e menaxhon vet ajo.

Pasi mediat raportuan një gjë të tillë, Morena e shpërndau në InstaStory një lajm të tillë, duke thënë fillimisht se po i pëlqen që mediat e kanë vërejtur një gjë të tillë.

KESCO

Taraku më tej ka shkruar arsyet që kanë çuar deri në ndjenje të vetëm një llogarie, në rrjetin social Instagram, në të cilin ajo vet ndiqet nga mbi 940 mijë persona.

Foto: Morena Taraku/InstaStory

Fotografitë e shpeshta që publikon me qenin e saj në rrjetet sociale, kanë treguar se bukuroshja nga Peja është shumë e lidhur me kafshët shtëpiake. /KlinaPress/