Connect with us

ShowBiz

Ndahet nga i dashuri këngëtarja e njohur

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Baby G, është beqare.

Baby G me postimin e fundit të bërë në Instagram ka konfirmuar se më nuk është në lidhje me reperin nga Shqipëria Lim Hotin, shkruan KlinaPress.

KESCO

Çifti pas disa muajve bashkë i dhanë fund lidhjes së tyre dhe arsyeja ende nuk dihet.

Reperja ka publikuar një video në Instagram ku paraqitet duke vallëzuar dhe me shkrimin që ja bashkëngjiti postimit qartësoi gjithçka: “Kur je e re, sexy, dhe beqare”/KlinaPress/