Connect with us

ShowBiz

Ndëgjojeni hitin e vitit 2019

Published

on

Schengen Visa

Si gjithmonë, pa e paralajmëruar fare, Lloch Matranga na befasoi me parodinë “Pse po ma then zemrën“, e cila u lansua ditën e djeshme dhe pushtoj brenda shumë pak orëve rrjetet sociale.

Këtë herë, Llochi ka vendosur të parodizoj orientalizimin e muzikës, trendin e ri të vajtimit në muzikë, materializmin dhe shumë dukuri tjera, të cilat Llochi me një përsosmëri na i paraqet në kanalin e tij LLOCH.

Vlen të theksohet se në projektin LLOCH, gjithmonë përzgjedhen aktorë të nivelit kombëtar, e këtë herë cak i autorit të LLOCH-it ka qenë aktori Ilir Prapashtica, i cili ka realizur për mrekulli rolin që i është caktuar./KlinaPress.com/

Shijojeni hitin e verës:

KESCO