Connect with us

Sport

Nderohet Maldini në Kosovë!

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Skuadra e Milanit ka zbarkuar sot në Kosovë.

Zyrtarët e FFK-së e kanë nderuar legjendën e Milanit, Paolo Maldini me një fanellë të Kombëtares së Kosovës.

KESCO

Klubi italian po qëndron në Prishtinë, ku sonte në orën 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri”, do të luajë ndeshje miqësore me skuadrën kampione të Kosovës, Feronikelin./KlinaPress/