Connect with us

Lokale

Ndërroi jetë komandanti Kompanije i Brigadës 112, Arben Haliti te UÇK-së, Xhevat Rogani

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Para pak kohësh kishte një aksident rrëzimi, kurse sot ndërroi jetë Xhevat Rogani, i lindur më 15.2.1962, komandant kompanije i Brigadës 112, Arben Haliti. Varrimi i tij bëhet nesër në fshatin Jashanicë e Epërme. Për orë të varrimit do të ju njoftojmë./KlinaPress./