Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Ndërron jetë aktori i njohur, në moshën 66-vjeçare

Published

on

PEX HOST 728×90

Vdes aktori i njohur, në moshën 66-vjeçare.

John Callahan, i njohur për rolin e tij si Edmund Grey në “All My Children”, ka vdekur në moshën 66-vjeçare.

The Daytime Emmys njoftoi sot, duke thënë se janë të shkatërruar për vdekjen e John Callahan.

KESCO

Shkaku i vdekjes ende nuk dihet, por thuhet se nuk kishte lidhje me shpërthimin e Covid-19.

Ai ka lindur në New York, dhe është ndër aktorët më të njohur./KlinaPress./